Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Firmamız; gelişen ve yenilenen bakış açısıyla üniversite araştırma laboratuvarlarının, özel analiz laboratuvarlarının ve çevre, gıda, tarım alanlarındaki araştırma ve kalite kontrol laboratuvarlarının ihtiyaç duyduğu cihaz ve ekipmanların ithalat ve satışını yapmaktadır. Ayrıca anahtar teslimi laboratuvar, proje ve danışmanlık hizmetleri firmamızca sağlanmaktadır.

Amacımız sektörde uzun yıllardır edindiğimiz satış, teknik servis ve aplikasyon konularındaki bilgi birikimimiz ve tecrübemizle en iyi ürünü, en uygun fiyatlara, zamanında teslim etmek ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Gelişen teknoloji ve artan müşteri gereksinimleriyle uyum içerisinde olmak ve sektörde yeniliklere öncü olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

 

MİSYONUMUZ

Verdiğimiz tüm hizmetleri en hızlı, kaliteli ve etkin şekliyle müşteriye sunmak. Laboratuvar cihazları üzerine uzmanlık alanımızı genişleterek uluslararası standartlarda hizmet vermek. Yenilikçi, araştırmacı ve analitik çalışmaların arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunmak.